DRZWI ZEWNĘTRZNE

Ciepłe i trwałe okna to jedna część, drugim etapem jest zastosowanie drzwi zewnętrznych o odpowiednich współczynnikach przenikania ciepła. W wyborze nasza firma stawia na dwóch producentów drzwi stalowych : MAR-TOM oraz WIKĘD. Spełniają oni wszelkie warunki zastosowania w nowym budownictwie jak i wymogi projektu „Czyste Potwierze”. Jesteśmy w stanie dostosować się do wszelkich potrzeb izolacyjnych, akustycznych oraz klas odporności na włamanie.

Drzwi zewnętrzne stalowe produkowane są na dwóch rodzajach ościeżnic. Dostępne są ościeżnice metalowo – drewniane jak i aluminiowe. Ich dostępność uzależniona jest od wybranego producenta. W sprzedaży posiadamy również drzwi z przeznaczeniem do pomieszczeń gospodarczych na zwykłych ościeżnicach stalowych bez wypełnienia termicznego.

Drzwi zewnętrzne drewniane – ponad czasowa klasyka. Pracujemy z fabryką drzwi DERPAL. Od lat jesteśmy zadowoleni z ich produktów. Do wyboru mamy drzwi płytowe oraz ramowe. Materiały z jakich produkowane są drzwi – sosna, dąb , są uzależnione od ich grubości.